Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

413 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare lajmi: “Steven Zhang po vjen e Milano bashke me nje suprize te bukur: ai do kete me vete edhe…”

Inter, cfare lajmi: “Steven Zhang po vjen e Milano bashke me nje suprize te bukur: ai do kete me vete edhe…”
Inter Club Staff

Steven Zhang do te jete shume shpejt ne Milano. Tashme nga “shume shpejt”, ai do te jete ne Milano ne “pak dite”.

Kete lajm e jep Corriere della Sera diten e sotme e cila thote nder te tjera se ai ne Milano do te vije me nje surprize te bukur.

“Brenda fundi te muajit, priten edhe te reja te rendesishme edhe per sa i perket te ardhmes se klubit dhe pronareve te saj.”

“Por Zhang do te vije nga Kina me nje cek super te madh: nje injektim prej 250 milione eurosh ne kasat e Interit dhe kampionati deri atehere duhet te jete siguruar nga Interi.”

“Me keto para dhe me sigurin e fitimit te Serie A, atehere mund te fillohet te dizenjohet edhe Interi i sezonit te ardhshem.”

“Drejtuesit deri me tani dhe tranjeri kane filluar te hedhin bazat per sezonin e ri, por gjithcka eshte shtyre per pas disa javeve.”

“Tani eshte koha per te menduar per fushen, por lajmi i rendesishem eshte te fakti se Presidenti po vjen ne Milano pikerisht ne kete moment.”

“Ai me vete do te kete edhe kete surprize te bukur per bilancin e klubit, por ai do te sjelle me vete edhe nje siguri te madhe per te ardhmen e Interit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.