Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

367 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare po ndodh? “Brozovic nuk eshte rinovimi i vetem: ja kush e ka radhen menjehere pas tij…”

Inter, cfare po ndodh? “Brozovic nuk eshte rinovimi i vetem: ja kush e ka radhen menjehere pas tij…”
Inter Club Staff

Te shumte ishin zerat qe thonin se sapo Steven Zhang te vinte ne Milano, atehere Brozovic do te rinovonte me Interin.

E ne fakt keshtu ndodhi: sipas lajmeve ne oret e fundit, Brozovic ka arritur marreveshjen me Interin dhe do te rinovoje.

Nje plus teper i madh ky per skuadren zikalter qe nuk do ta humbase aspak me parameter zero nje nga lojtaret e saj me te mire.

Gjtihcka natyrisht ka ardhur nga puna e Ausilios dhe e Marottes, por shtysen perfundimtare e ka dhene Zhang.

Por cfare po ndodh ne keto caste tek Interi? Sepse me sa duket, direkt pas Brozos, do te kete edhe rinovime te tjera.

Gazzetta shkruan: “Brozovic nuk eshte aspak rinovimi i vetem keto dite ne shtepine Inter. Radhen menjehere pas tij e kane njerez te rendesishem.”

“Po flasim per Beppe Marotta, Piero Ausilio dhe Samaden. Ata jane gati te hedhin firmen per te rinovuar deri ne 2025.”

“Pertej Brozovic, ky eshte nje super lajm per te ardhmen e Interit sepse po konfirmohen ne bllok te gjithe drejtuesit e saj te suksesshem.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.