Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 11, 2022

Scroll to top

Top

2,227 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare po ndodh me Sanchez? “Kemi nje lajm te keq per zikalterit: a e dini se lojtari nuk do t’ja…”

Inter, cfare po ndodh me Sanchez? “Kemi nje lajm te keq per zikalterit: a e dini se lojtari nuk do t’ja…”
Inter Club Staff

Nese ceshtja Vidal po zgjidhet, me mesfushorin qe gjate oreve te nates ka mberritur ne Rio De Janeiro per te kaluar te Flamengo, per Alexis nderkohe nuk eshte ber asgje.

Sulmuesi deri me tani eshte nje lojtar “i padeshiruar” tek Interi, por zikalerit jane ne nje pozicion aspak favorizues ne kete histori.

“Me sa duket, Inter nuk po ndihmohet aspak nga lojtari qe ka ne xhep nje kontrate shume te pasur per te pranuar largimin”.

“Ajo qe duhej si nje formalitet ne fillim, duket se per Interin po behet nje gangrene e vertete gjate kesaj merkatoje”.

“Nino Maravilla deri me tani ka shkuar deri aty sa nuk ka rene dakord me asnje shifer per largimin nga Inter, por ka edhe me shume”.

“Ai ka refuzuar edhe nje oferte shume te pasur nga Flamengo, qe deshironte ta bente partnerin e Gabigol ne sulm”.

“Ai atje do te merrte nje shifer te ngjashme me ate tek Inter, por ai nuk ka pranuar sepse mendon se eshte ende nje kampion dhe se kampionet duhet te luajne ne kampionate te medha”.

“Lajmi i keq qe kemi per Interin eshte pikerisht ky: Sanchez nuk do te largohet as ne Turqi, as ne Brazil. Ai do vetem nje klub te madh ne Spanje ose Angli. Do e gjeje dot? Duket e veshtire. Nje zgjdhje tani duhet ta gjeje vetem Beppe Marotta”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.