Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

541 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare prapaskene: “Diten e djeshme Zhang ka telefonuar nga Kina skuadren dhe drejtuesit: ‘Une jam…’…”

Inter, cfare prapaskene: “Diten e djeshme Zhang ka telefonuar nga Kina skuadren dhe drejtuesit: ‘Une jam…’…”
Inter Club Staff

Vetem pese dite nga nisja e festave, duket se ne shtepine Inter ka ardhur edhe momenti i urimeve brenda ne klub.

Diten e djeshme ne fakt, presidenti Steven Zhang ka pasur nje lidhje direkte nge Kina per te uruar skuadren dhe drejtuesit.

Steven Zhang e ka bere dicka te tille per te treguar ne kete menyre afersien e tij ndaj Interit, por edhe pse ka dashur te tregoje qe klubin po e ndjek nga afer, edhe pse eshte larg.

FcInterNews.it ka treguar edhe prapaskenen e kesaj telefonate, ku fjalet e Zhang kane qene teper te rendesishme.

“Ai e ka nisur gjithcka duke folur per sezonin dhe duke nenvizuar se cfare pune e madhe eshte bere nga lojtaret, tranjeri dhe drejtuesit.”

“Si fillim ka dashur te uroje te gjithe per festat, per Krishtlindjen dhe Vitin e Ri, por edhe per ecurine fantastike.”

“Fjalet e tij kane qene te qarta: ‘Mezi po pres te rikthehem. Jam pafundesisht shume krenar per secilin prej jush’.”

“Ne kete takim ka qene prezent Beppe Marotta, Alessandro Antonello, Simone Inzaghi dhe Lautaro Martinez. Ky i fundit ka perfaqesuar skuadren.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.