Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 7, 2022

Scroll to top

Top

676 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“Inter, cfare puthi dje Zanetti gjate momentit te golit ne tribune?”, gruaja e Javier zbulon gjithcka per tifozet!

“Inter, cfare puthi dje Zanetti gjate momentit te golit ne tribune?”, gruaja e Javier zbulon gjithcka per tifozet!
Inter Club Staff

Te shumte kane qene ata qe kane pyetur veten se cfare e beri dje Javier Zanettin te puthte dicka qe kishte ne dore tek goli i Interit ndaj Borussia Monchengladbach.

Nderkohe, gjithcka e ka zbuluar gruaja e Zanettit ne profilin e saj Instagram, ku nder te tjera ka treguar edhe se cfare ka qene objekti qe puthi Javier.

“Sa shume vuajtje”, ka thene fillimisht Paula, gruaja e kapitenit legjendar Javier Zanetti, qe ka vuajtur njesoj si te gjithe tifoet zikalter nga shtepia.

Dhe keshtu, per te festuar fitoren ne Champions League, gruaja e Pupit ka kujtuar nje citim te nje ish-lojtari.

“Sa me shume vuajme, aq me shume e duam”. Padyshim nje fraze qe tifozet e Interit e njohin shume mire kjo.

Por nderkohe, vete tifozet e Interit kane kerkuar shpjegime per gruan e Zanettit, Paula, per disa imazhe ku duket Javier ne transmetim live duke puthur dicka qe kishte ne dore.

Nderkohe, ajo nuk eshte menduar dy here dhe ka zbuluar gjithcka: “Eshte nje shishe e vogel e mbushur me uje te bekuar. Javier eshte shume besimtar”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.