Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

897 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare rekordi: Kurre ne -18 pike nga vendi i pare pas 14 javesh. Tani…

Inter, cfare rekordi: Kurre ne -18 pike nga vendi i pare pas 14 javesh. Tani…
Inter Club Staff

Klasifikimi i Interit vazhdon te jete shume shqetesuese dhe sipas Gazzetta dello Sport, Interi, me shume se sa te shohe perpara duhet te shohi pas.

Pervec kesaj, Interi me humbjen e djeshme ka vendosur nje rekord shume negativ: Kurre qe pas vendosjes se tre pikeve nuk ka qene -18 pike nga vendi i pare ne klasifikim pas 14 javeve.

Klasifikimi pas javes se 14.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.