Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

504 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare surprize ne dhomat e zhveshjes direkt pas ndeshjes: “Skuadra ka marre direkt nje telefonate nga…”

Inter, cfare surprize ne dhomat e zhveshjes direkt pas ndeshjes: “Skuadra ka marre direkt nje telefonate nga…”
Inter Club Staff

Inter ka arritur te fitoje me rezulatin 2-0 nje ndeshje me te vertete delikate dje ne Meazza kunder Shakhtar Donetsk.

Kush e konsideronte kete ndeshje si te thjeshte, me siguri e ka harruar se si Interi i ka perjetuar tre ndeshjet e fundit me ta.

Por kesaj radhe ka qene gjithcka ndryshe, sepse Interi i Inzaghit ka marre maksimumin dhe eshte kualifikuar madje edhe per me tej.

Per kete fakt, skuadra zikalter dje ka marre nje surprize teper te bukur ne dhomat e zhveshjes, pak perpara se te dilnin per te shkuar ne shtepi.

“Ishte momenti kur Real Madrid shenoi golin e dyte dhe menjehere telefoni i njerit prej pjestareve te stafit ra.”

“Ishte Steven Zhang, direkt nga Nanjing, qe donte te falenderonte lojtaret per gjithca cfare kishin bere ne fushe.”

“Ai foli me ta me fjale te permbajtura, sepse ende duhet te zyrtarizohej kalimi ne fazen tjeter me perfundimin e ndeshjes se Real Madrid, por thelbi ai ishte.”

“Zhang mori per ti falenderuar lojtaret dhe per ti pergezuar per ate qe kishin arritur. Por nuk ka munguar edhe nje bravo per ndeshjen me Napolin.”

“Nje gjest i rendesishem ky nga Zhang qe tregon edhe njehere se pertej problemeve te Suning, ai e ndjek nga shume afer klubin zikalter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.