Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

442 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare surprize: “Te gjithe ne shtepi sepse eshte dite pushimi, por ne Appiano prezantohet papritur nje lojtar.”

Inter, cfare surprize: “Te gjithe ne shtepi sepse eshte dite pushimi, por ne Appiano prezantohet papritur nje lojtar.”
Inter Club Staff

Nje dite pushimi per te gjithe, ashtu si eshte bere zakon tashme pas cdo fitoreje per skuadren e Interit.

Fitore keto qe kane qene te shpeshta keto kohe, dhe ajo ndaj Torinos ka qene e teta ne radhe per djemte e Contes.

Keshtu, te gjithe lojtaret kane qendruar ne shtepi sot, per tu rekuperuar dhe per te kaluar kohe prane familjareve te tyre.

Gjithesesi, jo te gjithe kane zgjedhur te qendrojne ne shtepi sepse nje nga djemte e skuadres se Contes ka zgjedhur qe te prezantohet ne menyre te papritur ne Appiano Gentile.

Image

“Me sa duket, nuk ka qene aspak ‘dakord’ me pushimin Stefano Sensi qe ka zgjedhur te prezantohet sot ne Appiano Gentile.”

“Pse? Asnje problem per te, por lojtari ka dashur te prezantohet per… te punuar ekstra. Ky eshte mendimi i Stefano Sensit, qe kete mengjes eshte stervitur i vetem ne Appiano.”

“Ai ka zhvilluar nje seance te personalizuar ne palester dhe ne fushe “fuqizimi” per te ardhur ne nje forme me te mire.”

“Objektivi i mesfushorit italian eshte qe te gjendet 100% i gatshem per kete finale sezoni dhe deshiron patjeter edhe ndonje shans nga Conte, me shpresen se demtimet do i qendrojne larg…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.