Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

927 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Championsin e nis me Tottenham ne Meazza: ja orari i plote! Ndeshja me Barcen…

Inter, Championsin e nis me Tottenham ne Meazza: ja orari i plote! Ndeshja me Barcen…
Bujar Berishaj

Pasi qe u mesua shorti mungonte vetem edhe orari.

Dhe tani disa ore pas shortit, UEFA ka bere te ditur edhe ditet e ndeshjeve se bashku me oraret per grupet e Champions League

Interi do te debutoj ne grupin B kunder Tottenham Hotspur ne Giuseppe Meazza para tifozeve zikalter ne oren 18:55 (UEFA ka ndryshuar oraret e Champions League kete sezon), per te sfiduar pastaj holandezet e PSV dhe Barcelonen ne dy ndeshje radhazi.

Nderkohe ky eshte kalendari i plote, me datat dhe oraret e ndeshjeve:

NDESHJA E PARE – GRUPI B

INTER-Tottenham Hotspur – e marte, 18 shtator ne ora 18:55

NDESHJA E DYTE – GRUPI B

PSV Eindhoven-INTER – e marte, 3 tetor ne ora 21:00

NDESHJA E TRETE – GRUPI B

Barcelona-INTER – e merkure, 24 tetor ne ora 21:00

NDESHJA E KATERT – GRUPI B

INTER-Barcelona – e marte, 6 nentor ne ora 21:00

NDESHJA E PESTE – GRUPI B

Tottenham-INTER – e mekure, 28 nentor ne ora 21:00

NDESHJA E GJASHTE – GRUPI B

INTER-PSV Eindhoven – e marte, 11 dhjetor ne ora 21:00

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.