Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2022

Scroll to top

Top

1,382 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Chiasso, formacioni i mundshem: shume te rinj nen ‘vezhgimin’ e Thohir.

Inter-Chiasso, formacioni i mundshem: shume te rinj nen ‘vezhgimin’ e Thohir.
Ardis
  • On 16/11/2013, 11:56

Sot pasdite Interi do te perballet ne ndeshje miqesore kunder Chiasso-s ne oren 14:30, ne Pinetina. Do te jete rasti per te treguar kualitetet e skuadres presidentit te ri, por edhe per te pare formen fizike te disa lojtareve. Nuk do te jene Campagnaro (qe ka rihyre ne grup dje), Jonathan dhe Cambiasso. Do te jete nje skuader e mbushur me lojtare te Primavera-s, per shkak te impenjimeve me kombetaret respektive, aty do te jene Juan Jesus, Andreolli, Kuzmanovic dhe kapiten Zanetti qe do te drejtojne skuadren.

Ja dhe formacioni i mundshem zikalter: Carrizo; Rolando, Andreolli, Samuel; Wallace, Zanetti, Mudingayi, Kuzmanovic, Juan Jesus; Ventre; Puscas.

Gjithsesi nuk do te jete dita e vetme e Thohir per te pershendetur skuadren: te enjten, ne fakt, kur do te kthehen te gjithe, presidenti i ri do te jete serish ne Appiano Gentile per ti shtrenguar doren lojtareve te tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.