Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

567 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Chievo, mes fushes… dhe merkatos: pritet nje takim per Zukanovic

Bujar Berishaj

Ne horizont Inter-Chievo, mes fushes dhe… merkatos. Ne qender te vemendjes eshte Ervin Zukanovic, qe te dielen do te jete kundershtar i zikalterve por ndoshta per here te fundit.

Eshte programuar nje takim mes dy klubeve ne fund te ndeshjes, zikalterit qe do te kerkojne akordin per boshnjakun. Ne operacion me shume mundesi duhet te futet edhe Schelotto, qe do te shkoj tek Chievo, dhe ndonje lojtar tjeter. Serie A, Europa dhe mbijetesa ne kampionat: po merkato? Ah, nuk fle kurre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.