Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

847 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Chievo, pozitiv takimi per Zukanovic dhe Schelotto: akordi shume afer

Bujar Berishaj

Inter-Zukanovic, mund te behet. Ashtu si Chievo-Schelotto. Kete here me te vertete.

Kontaktet vazhdojne, interesimi i Intreit per boshnjakun eshte i frote, ashtu si interesimi i Chievos per te mbajtur Schelotton. Sot, ne Milano, eshte mbajtur nje takim mes Ausilio dhe Nember, per te percaktuar detajet e fundit.

Rezultati? Pozitiv. Asgje nuk eshte percaktuar akoma, por ka mundesi te mira qe akordi te arrihet, palet jane shume afer (eshte e mundshme qe Inter duhet t’i paguaj rreth 500 mije euro Chievos). Inter shpejton, Zukanovic eshte duke ardhur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.