Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,180 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-CSKA Sofia, Erkin menjehere titullar? Ne sulm Jovetic dhe…

Inter-CSKA Sofia, Erkin menjehere titullar? Ne sulm Jovetic dhe…
Bujar Berishaj

Neser do te jete dita e miqesore se dyte per skuadren e Roberto Mancinit, qe ne ora 18:00 do te luaj kunder bullgarve te CSKA Sofia. Gazzetta dello Sport shkruan edhe per formacionin e mundshem:

“Vazhdon me stervitje te dyfishta stervitja e Interit ne Riscone te Brunicos. Neser (ne ora 18:00) do te zhvillohet miqesorja e dyte kunder bullgarve te CSKA Sofia. Mund te jete rasti per te pare Erkin nga minuta e pare, turku eshte provuar ne te majte te mbrojtjes me 4, me Ansaldin ne te djathte. Ne qender pritet te luajne D’Ambrosio dhe Ranocchia, kurse ne mesfushe Melo-Kondogbia ne qender me Biabiany e Bessa ne krahe. Ne sulm Jovetic dhe Icardi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.