Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

438 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Curva Nord i kushton nje mesazh tranjerit Vecchi: ja cfare ka gjetur ai ne kutine postare

Inter, Curva Nord i kushton nje mesazh tranjerit Vecchi: ja cfare ka gjetur ai ne kutine postare
Inter Club Staff

Kane qene vite shume te bukur ato te tranjerit Stefano Vecchi tek Interi dhe tranjeri italian e beri Interin e ri te fitoje jo pak trofe, por ndihmoi Interin gjithashtu te vleresoje shume lojtaret e rinj.

Vite fantastike, emocione te medha, trofe te fituar dhe lojtare gati: veshtire se Interi mund te kerkonte me shume nga nje tranjer i U19 dhe Stefano Vecchi ne kete detyre ka qene vete perfekskioni.

Ai ka kaluar tek Venezia por sot ne mengjes ka gjetur nje mesazh teper te bukur brenda kutise postare te shtepise se tij qe e ka postuar edhe ne instagram story-s.

Nje apo disa eksponente te Curva Nord i kishin shkruar nje mesazh ne nje zarf (qe mund ta shikoni ne foton me poshte): “Fantastiku Vecchi: zemer zikalter. Faleminderit. Curva Nord Inter.”

Vecchi

“Sa surprize e bukur”, ka shkruar ne instagram me pas Vecchi ne foto ne postuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.