Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

430 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Curva Nord sulmon ashper lojtaret: “Nxirni jashte b***, ose do vijme t’ju…”

Inter, Curva Nord sulmon ashper lojtaret: “Nxirni jashte b***, ose do vijme t’ju…”
Inter Club Staff

Interi nuk po kalon aspak nje moment te mire dhe kjo gje po shihet qarte ne fushen e lojes, ku rezultatet e mira po mungojne.

Nderkohe, humbja e zikalterve kunder Real Madrid me sa duket ka trazuar raportin ndermjet lojtareve dhe pjeses me te nxehte te tifozerise se Interit.

Curva Nord ne fakt nuk duket se e ka pritur aspak mire ate qe ka ndodhur te merkuren dhe nuk ka qendruar duarkryq.

Ata me sa duket kane varur nje banderole teper te rende ne drejtim te skuadres zikalter duke i ftuar ata qe te nxjerin jashte atributet.

“Ajo fanelle qe ti ke veshur, duhet nderuar. Ose nxirni jashte b**** (atributet qe keni), ose do ju vime tju marim perpara me shkopinj”.

Nuk jane aspak fraza te lehta ato te Curva Nord, qe duket se jane teper te nervozuar per momentin zikalter.

Sipas tyre, problemi qendron tek lojtaret, dhe pikerisht ata lojtare jane ne qender te sulmit te ashper te Curva Nord.

Per momentin, ata kane qene shume suportues me tranjerin e Interit, Conte, dhe ne asnje moment nuk kane dale kunder tij qe prej uljes ne pankinen e Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.