Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,174 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Darmian, Manchester United pergjigjet me mail zyrtar: nuk eshte ne shitje

Inter-Darmian, Manchester United pergjigjet me mail zyrtar: nuk eshte ne shitje
Bujar Berishaj

Pas prurjeve te Joao Mario dhe Gabigol, Interi duket se nuk ka si synim te ndalet. Nje goditje e fundit per De Boer ne oret e fundit te merkatos? Mbetet te shihet…

Klubi, qe pas largimit te Erkin te Besiktas, ka bere disa tentativa per disa lojtare. Njerin qe aktualisht luan ne Itali dhe tjetrin qe ka luajtur me pare. Po flasim per Lichtsteiner dhe Darmian. Por sic raporton Sky Sport, per kete te fundit, Manchester United eshte pergjigjur me nje mail zyrtar, duke shpjeguar qe lojtar s’eshte ne shitje.

Tani duhet kuptuar nese Interi do te provoj te marr nje mbrojtes krahu para mbylljes se merkatos ose ndonje operacion do te shtyhet per ne merkaton e ardhshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.