Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

438 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, del ne pah nje emer totalisht i ri per mesfushen? “Mund te jete goditje e sezonit te ri: ja detajet.”

Inter, del ne pah nje emer totalisht i ri per mesfushen? “Mund te jete goditje e sezonit te ri: ja detajet.”
Inter Club Staff

Jo vetem Davide Fratessi. Me sa duket, per mesfushen e Interit kemi nje emer totalisht te ri ne prag te veres.

Edhe pse emrat qe jane perfolur keto kohe jane te shumte, kjo eshte hera e pare absolute qe ne Itali flitet per kete goditje te Interit.

Eshte pikerisht La Gazzetta dello Sport, e cila flet per kete mundesi transferimi qe mund te ndodhe ne vere.

“Ne fakt, kesaj radhe nuk behet fjale per nje lojtar te Serie A, apo per nje te kalibrit te Frattesi qe Inter e kerkon prej kohesh.”

Udinese: interesse per Morten Hjulmand | Udinese Blog

“Ne fakt, vezhguesit e Interit ne terren kane ndjekur me kujdes te madh Morten Hjulmand, mesfushorin e talentuar te qendres te Lecces.”

“Ai ka rene ne sy si nje nga me te miret ne absolut dhe eshte nje lojtar i rregullt ne Under 21 te vendit te tij.”

“Ka terhequr interesin e shume klubeve ne kete moment dhe njeri nga keta ka qene edhe Liverpool ne Premier League.”

“Normalisht ne kete moment nuk mund te flitet per shifra, sepse jemi ne nje faze paraprake. Por mbetet per te pare edhe si do te evoloje ceshtja Agoume tek Inter sepse ka fituar shume pike me huazimin e tij ne Ligue 1.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.