Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

405 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, del ne pah nje klub totalisht surprize ne Premier League per Eriksen? “Burime nga afer klubit anglez bejne me dije se…”

Inter, del ne pah nje klub totalisht surprize ne Premier League per Eriksen? “Burime nga afer klubit anglez bejne me dije se…”
Inter Club Staff

Sot me shume mundesi ai qe do te luaje nga minuta e pare do te jete pikerisht Eriksen, por historia e tij me Interin duket e perfunduar. 

Sipas te gjitha gjasave, ne muajin janar, lojtari do te largohet larg Milanos si nje lojtar qe kurre nuk arriti te tregoje vlerat e tij.

Klubi zikalter do te tentoje te gjeje nje sistemim per te, duke qene se danezi ka qene nje investim i rendesishem, dhe te qendroje keshtu ne Milano eshte nje barre shume e madhe.

Nuk dihet ende nese zikalterit do arrijne ta shesin dot, apo do te jete vetem nje largim ne huazim per te.

Por me sa duket, sipas Eurosport UK, ka nje skuader totalisht te re per sa i perket te ardhmes se tij dhe ka dale na pah vetem ne oret e fundit.

Sipas tyre, behet fjale per nje pretendent surprize: per West Ham, qe eshte futur ne gare per te ne menyre te rendesishme.

Sipas disa burimeve te ndryshme nga afer West Ham, The Hammers kane bere gati nje dosje te cilen po e ekzaminojne me kujdes.

Nese lojtari do te kishte deshire per tu rikthyer ne Premier League, mjafton keshtu qe te pranoje destinacionin e skuadres se stervitur nga David Moyes dhe me pas ata do te tentojne qe te gjejne nje marreveshje me Interin per te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.