Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

1,687 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter dhe Perisic, largimi i kroatit nuk eshte me i sigurt: Conte do te jete deciziv!

Inter dhe Perisic, largimi i kroatit nuk eshte me i sigurt: Conte do te jete deciziv!
Inter Club Staff

Ai ka shenuar edhe ndaj Chievos dhe ka filluar te dale ne pah ne momentin qe Interi kishte nevoje per dike qe ta merte per dore. 

Keshtu, Ivan Perisic ka disa jave qe eshte rikthyer ne nje faktor tek Interi pas nje periudhe paksa te keqe.

Ne janar ai kishte shtyre per hipotezen Premier League, por ne ate kohe asgje nuk ndodhi dhe tashme dicka ka ndryshuar.

Ashtu si tregon Sky Sport, disa probleme qe ai kishte tashme jane zgjidhur: ne Appiano ndihet ne shtepi, ne dhomen e zhveshjes gjerat jane permiresuar ndjeshem per ate por edhe per et gjiteh dhe projekti i ri ambicioz me Conten mund ta gjeje ate gati dhe te motivuar.

Edhe kroati por edhe Interi perballe nje oferte te majme mbase do te thonin po, por per momentin largimi nuk duket aq i sigurt sa disa muaj me pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.