Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Di Marzio konfirmon gjithcka: “Ja cfare po ndodh me Bremer-Inter. Torino po del nga fjala e dhene?”

Inter, Di Marzio konfirmon gjithcka: “Ja cfare po ndodh me Bremer-Inter. Torino po del nga fjala e dhene?”
Inter Club Staff

Ditene djeshme, ne emisionin e merkatos te Gianluca Di Marzio, eshte folur ne vecanti edhe per Gleison Bremer.

Braziliani i Torinos ka kohe qe perflitet per nje kalim te rendesishem ne Milano, por deri me tani nuk eshte bere asgje per kete.

Nderkohe, sipas Di Marzio, gjithcka po komplikohet nga ana e Torinos dhe Inter ende nuk e ka bere nje levizje zyrtare per te.

“Ne kete moment qe po flasim, Inter ende nuk e ka bere nje oferte zyrtere per lojtarin dhe per kete ka nje arsye.”

“Dihet se Torino do e refuzonte oferten e Interit duke qene se ata kane vendosur te kerkojne 40 milione euro per te.”

“Por Inter ka nje marreveshje me lojtarin dhe nderkohe Torino po del nga fjala me lojtarin sepse ne momentin e rinovimit, ka pasur nje marreveshje verbale qe ai do te lejohej te largohej per me pak milione euro.”

“Duhet thene se operacioni Bremer per Interin nuk ka aspak te beje me largimin e Milan Skriniar dhe eshte nje operacion i vecante.”

“Normalisht priten te reja ne ditet ne vazhdim, Inter ka nga ana e saj lojtarin, por nuk eshte shume e lehte per zikalterit me kete Torino.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.