Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

316 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Di Marzio shume i prere: “A e dini cfare do te thote fakti se Inter ka bllokuar nje lojtar si Onana?”

Inter, Di Marzio shume i prere: “A e dini cfare do te thote fakti se Inter ka bllokuar nje lojtar si Onana?”
Inter Club Staff

Gianluca Di Marzi, eksperti i njohur i Serie A dhe i transferimeve ka folur per skuadren zikalter perseri diten e sotme.

Ai ka dashur te ndalet te merkato e Interit ne veren e ardhshme ku po flitet shume se eshte blere Onana me paramter zero.

“Une mendoj se Interi po leshon nje sinjal shume te forte per nje te ardhme te rendesishme qe e pret klubin zikalter.”

“Fakti se Interi ka arritur te siguroje nje lojtar si Onana do te thote se eshte nje siguri e madhe prapa Interit ne kete moment.”

“Eshte nje siguri qe edhe pse veren e shkuar ka pasur dy shitje te medha, nje situate e tille nuk do te ndodhe me.”

“Prej muajsh flasim per Onana. Nje portier teper i njohur, i mire, cilesor, qe luan te Ajax por Interi e ka bllokuar qe ne shtator-tetor.”

“Ai do te prese me muaj te tere per tu transferuar tek Interi dhe nje marreveshje eshte arritur prej shume kohesh. Inter bllokon nje lojtar per pas kaq shume muajsh sepse ka mundesi te investoje, per kete gje e ben.”

“Nese do te ishte e kunderta, zikalterit nuk do e kishin bere dot kete operacion. Per mua do teje jete nje nga operacionet me te rendesishme te veres.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.