Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

1,090 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter diesel, ne tre ndeshje asnje gol ne pjesen e pare

Inter diesel, ne tre ndeshje asnje gol ne pjesen e pare
Bujar Berishaj

Ne kete fillim sezoni, Interi i Frank De Boer ka fituar nje epitet te nje ‘skuadre diesel’.

Kjo sepse ne tre ndeshjet e para te kampionatit kunder Chievos, Palermos dhe Pescaras, ne fakt, zikalterit nuk kane gjetur kurre golin ne 45 minutat e para. Tre golat e shenuar kane ardhur ne minutat e fundit te ndeshjes.

Kunder Palermos zikalterit kane shenuar ne minuten e 72′ kurse me Pescaran ne minutat 88′ dhe 92′.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.