Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

698 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, direkt Kolarov, Vidal dhe Darmian: “E vertete, por pas tyre menjehere 3 blerje te tjera: ja detajet.”

Inter, direkt Kolarov, Vidal dhe Darmian: “E vertete, por pas tyre menjehere 3 blerje te tjera: ja detajet.”
Inter Club Staff

Hakimi eshte tashme ne Milano, Kolarov erdhi sot ndersa Vidal dhe Darmian jane ne pritje te vijne ne ditet ne vazhdim.

Gjithesesi, Interi i ri i Antonio Conte do te kete elemente te nje rendesie te vecante dhe nuk do te ndalet aspak ketu.

Sipas Corriere dello Sport, ne shtepine zikalter do te kete te pakten edhe tre goditje te medha ne merkato.

“Do te vijne te pakten tre: i pari eshte nje lojtar i krahu te majte, i dyti nje mesfushor me kile dhe kilometra dhe nje sulmues i katert.”

“Identikiti i ketyre lojtareve do te behet ne baze te shitjeve, por Interi po kerkon lojtare te medhenj, lojtare me eksperience dhe personalitet.”

“Njerez per te fituar menjehere. Per te krijuar nje skuader te gatshme per te luftuar me kedo”, nenvizon e perditshmja italiane.

“Per sa i perket lojtarit te krahut, emrat jane te njohur: ne krye eshte Emerson Palmieri.”

“Po ne mesfushe? A ka nevoje per reklame? Dihet qe Conte deshiron me cdo kusht N’Golo Kante.”

“Nderkohe, per sulmin, emrat jane te shumte, qe te Edin Dzeko e deri te Salcedo. Ky eshte nje repart qe mund te kete te papritura.”

Burimi: Corriere dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.