Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,472 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, dite te rendesishme per Candrevan: do te provohet sulmi final! Toure, zikalterit jane ne pritje te…

Inter, dite te rendesishme per Candrevan: do te provohet sulmi final! Toure, zikalterit jane ne pritje te…
Bujar Berishaj

Flitet per merkaton e Interit ne studiot e Sky Sport me ekspertin Gianluca Di Marzio qe jep te rejat e fundit, ne vecanti per Candreva dhe Toure.

Interi eshte ne presing te forte per lojtarin e Lazios dhe ditet e ardhshme mund te jene vendimtare. Klubi zikalter deshiron te provoj sulmin final. Keshtu  gjate oreve te ardhshme mund te kete kontakte te reja, ndoshta qe neser me rastin e asamblese se liges italiane.

Sa i perket Toure, zikalterit jane ne pritje te pergjigjjeve nga shoqeruesit e Toure. Interi deshiron te kuptoj nese lojtari dhe agjentet synojne qe te pranojne oferten per pagen e cila eshte prezentuar ne ditet e kaluara.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.