Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,687 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, do te largohet edhe Ranocchia: Vjen oferta e Dortmund, ai thote po!

Inter, do te largohet edhe Ranocchia: Vjen oferta e Dortmund, ai thote po!
Inter Club Staff

“Ore te nxehta, Interi eshte ne qender te tratativave te merkatos. Andrea Ranocchia eshte me valixhet ne fuar dhe rruga e con drejt Dortmund. Gjate kesaj jave Dortmund do te formalizoje oferten per mbrojtesin zikalter. Ranocchia e preferon kalimin ne Gjermani dhe e quan ideale. Jave e nxehte per merkaton e Interit kjo, dhe keshtu ne valle eshte edhe e ardhmja e Ranocchias”. Keshtu Gianluca Di Marzio shprehet per largimin e mundshem te Andrea Ranocchias.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.