Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

998 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter drejt Crotones: Joao Mario ne vend te Gagliardinit. Ne mbrojtje, Murillo…

Inter drejt Crotones: Joao Mario ne vend te Gagliardinit. Ne mbrojtje, Murillo…
Inter Club Staff

Inter ne pune per transferten e Crotones. Per kete rast, Pioli do duhet te beje pa Gagliardinin e ne vendin e tij pritet te luaje Joao Mario. Ne mbrojtje pritet ta nise nga minuta e pare Murillo me Medel ne pankine. Per sa i perket te tjereve, konfirmohen te gjithe perfshire Kondogbia dhe Banega.

Ja formacioni i mundshem i Interit sipas Corriere dello Sport:

4-2-3-1: Handanovic; Ansaldi, Miranda, Murillo, D’Ambrosio; Kondogbia, Joao Mario; Candreva, Banega, Perisic; Icardi

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.