Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,119 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, dy balotazhe per formacionin fillestar kunder Juventusit

Inter, dy balotazhe per formacionin fillestar kunder Juventusit
Andi Prifti

Ne lidhje nga Appiano Gentile, Massimiliano Nebuloni nga Sky sqaron situaten ne shtepine Inter ne lidhje me ndeshjen e madhe te se shtunes kunder Juventusit: “Ka balotazhe, por lojtaret jugo-amerikane nuk jane kthyer ende. Sot ata do hyjne per te punuar me grupin. Se shpejti do perfundoje dhe rregullimi i fushes se re sintetike, qe eshte afer fundit. Ne balotazh jane Samuel-Ranocchia dhe Taider-Kovacic. Pas dy stervitjetjeve te ardhshme do mesojme me shume, por natyrisht qe moduli nuk do ndryshoje. Gjithmone flitet per 3-5-2.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.