Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

640 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter – Eintracht Frankfurt: Ja ku mund ta shikoni ndeshjen live!

Inter – Eintracht Frankfurt: Ja ku mund ta shikoni ndeshjen live!
Inter Club Staff

Inter-Frankfurt luhet neser dhe tashme eshte vendosur se ku do te transmetohet miqesorja.

Ndeshja do te luhet te dielen me daten 10 Gusht 2014 e do te nise ne oren 15:30, e do mund te ndiqet live tek Sky Calcio 1 HD (kanali 251). Do te jete e mundur te ndiqet ndeshja edhe ne aplikacionin SkyGo te Sky.

Ndeshja do te ritrasmetohet ne oren 23:00 tek Inter Channel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.