Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,125 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, eshte gare ndermjet dy lojtareve ne merkato per krahun e majte: Ausilio po mediton!

Inter, eshte gare ndermjet dy lojtareve ne merkato per krahun e majte: Ausilio po mediton!
Inter Club Staff

Interi eshte ne kerkim te nje mbrojtesi per krahun e majte dhe sipas SportMediaset, zgjedhja mund te jete tek dy lojtare qe luajne jashte Italise: Aly Cisokho i cili luan tek Aston Villa, per te cilin kohet e fundit eshte bere i gjalle edhe Napoli, ekip qe eshte edhe shume i interesuar per te si edhe Arthur Masuaku, i vezhguari special nga bashkpunetoret e Piero Ausilios ne ndeshjen Olympiacos-Juventus ne 4 nentorin e kaluar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.