Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

410 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, eshte java e madhe e Champions League: “Inzaghi ka marre lajmin me te mire te mundshem. Ndaj Klopp do te jete…”

Inter, eshte java e madhe e Champions League: “Inzaghi ka marre lajmin me te mire te mundshem. Ndaj Klopp do te jete…”
Inter Club Staff

Lajme te mira per Simone Inzaghi. Diten e djeshme ne mengjes ne fakt, ne stervitjen e zakonshme pjese ka qene edhe Alessandro Bastoni.

Ai ka ndjekur nje program te personalizuar ne fushe por eshte pare shume mire dhe eshte rritur shume optimizmi per te.

Keshtu, nje grumbullim i lojtarit me Liverpool eshte i sigurt tashme por ne loje eshte edhe nje aktivizim si titullar.

Ky eshte nje lajm shume i mire per te gjithe sepse dihet gjeresisht se sa i rendesishem eshte Bastoni per ekonomine e lojes se Interit.

Nderkohe, ndaj Liverpool do te rikthehet i grumbulluar edhe Matias Vecino qe ndaj Napolit kishte mbetur jashte per nje goditje te marre ne stervitje.

Jashte kauze per Liverpool nderkohe Robin Gosens dhe Joqauin Correa: te dy lojtaret pritet te rikthehen ndaj Genoas ndoshta ne fund te muajit.

Po Inter-Liverpool? Do te jete nje tjeter nate magjike. Nuk eshte se kishte dyshime, por tashme biletat jane shitur te gjitha.

San Siro eshte sold out me 2500 bileta te shitura nderkohe edhe per tifozet e Liverpool qe do te vendosen ne unazen e trete jeshile.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.