Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,264 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter eshte ne telashe: jane tre lojtaret me rrezik kartonash. Turnover ndaj Bolognas?

Inter eshte ne telashe: jane tre lojtaret me rrezik kartonash. Turnover ndaj Bolognas?
Inter Club Staff

Nje problem pason tjetrin per Stefano Piolin.

Neser, kunder Empolit, pervec mungesave te Icardit, Perisic dhe Brozovic, teknikut zikalte do i duhet te beje shume kujdes me zgjedhjet e tij. E sigurt qe perpara mbrojtjes do te jete dyshja Kondogbia dhe Gagliardini. Por kujdes, sepse francezi eshte ne rrezik kartonash prej tre ndeshjesh rresht dhe pas dy javesh do te jete radha e Romes. Ne te njejten situate eshte edhe Medel me Miranden. E lehte, qe ne rast emergjence, Pioli te vendose qe ti lere pushim ne ndeshjen ndaj Bolognas qe ti kete ne dispozicion ndaj Romes e te mos rrezikoje ndonje mungese te tyre per shkak kartonash ne ndeshjen aq shume te rendesishme kunder kryeqytetasve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.