Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

972 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Felipe, po pritet ndeshja e kthimit me Celtic: te rejat e fundit

Inter-Felipe, po pritet ndeshja e kthimit me Celtic: te rejat e fundit
Bujar Berishaj

Felipe dhe Inter, situate ne zhvillim e siper.

Mbrojtesi, qe se fundi ka luajtur me Parman, vazhdon te stervitet me zikalterit pa siguri akoma mbi kontraten. Ka pasur nje takim dje me Ausilion, vendimi eshte shtyr per te enjten. Pse? Shume e thjeshte.

Thohir do te jap driten e gjelber per operacionin, por vetem nese Interi kalon ne raundin tjeter te Europa League. Pervec nese vijne surpriza neser nga Cagliari. Felipe mund te behet nje lojtar i Interit te premten, e ardhmja e tij eshte e lidhur me Europa League.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.