Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

121 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, flet Bessa: “Dua te qendroj. Me vjen keq per Stramaccionin”

Inter, flet Bessa: “Dua te qendroj. Me vjen keq per Stramaccionin”
Andi Prifti

I intervistuar nga FcInterNews.it Daniel Bessa ka folur te ardhmen e tij. “Mazzarri? Ai e ka merituar pankinen e Interit, mendoj qe kjo mjafton. Me duket nje trajner shume i mire, dua te bej gjithcka per ta impresionuar ate dhe te fitoj pak hapesire. Stramaccioni? Me vjen shume keq per te, edhe pse per arsye te ndryshme nuk munda te luaj me te ne skuadren e pare pas fitimit te Next Generation Series. E ardhmja ime? Une u largova per tu rikuperuar nga lendimi ne gju. Nese do te qendroja ne Milano, nuk do ta jepja dot kontributin per Interin ne ate gjendje. Por tani po! Dua te qendroj tek Inter, por nuk jam une ai qe vendos keshtu qe do te jem ne pritje“.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.