Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

588 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, flet edhe heroi Dumfries: “Duhet te dini dicka rreth meje tani. Une nuk jam me nje…”

Inter, flet edhe heroi Dumfries: “Duhet te dini dicka rreth meje tani. Une nuk jam me nje…”
Inter Club Staff

Menjehere pas ndeshjes se sotme ndaj Venezias, perpara mediave eshte ndalur edhe Denzel Dumfries.

Ai ka qene nje nga heronjte e nates per shkak te atij super assisti qe dha per koken e Dzeko ne minuten e 90.

Keto kane qene fjalet e Denzel nderkohe: “Mendoj se tashme une ndodhem ne Milano prej shume kohesh.”

“Tani e di mire se cfare duhet te bej. Kete gje duhet ta dini rreth meje tashme. Nuk eshte se jemi ne fillime. Une nuk jam me nje lojtar i sapo ardhur.”

“Venezia? Komplimente te medha per ata. Kane nderruar modulin e lojes vetem e vetem per tu perballur me neve.”

“Por gjeja me e rendesishme eshte qe e mbyllem me nje fitore te madhe perpara pushimit te kombetareve.”

A ka pak lodhje te Interi?

“Po, sigurisht. Prandaj eshte shume mire qe tani do te pushojme pak perpara se te rifillojme pas dy javesh.”

Shume mesazhe nga ana e tifozeve te Interit sot per ty.

“Po, eshte e vertete dhe eshte dicka qe me kenaq shume.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.