Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

2,100 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter – Gabriel Jesus: Blihet e me pas huazohet?

Inter – Gabriel Jesus: Blihet e me pas huazohet?
  • On 07/06/2016, 13:05

Per Interin, idea per te blere nga Palmeiras Gabriel Jesus vazhdone te jete akoma konkrete. Sic raporton Corriere dello Sport, klubi zikalter momentalisht ka problem me lojtaret ekstrakomunitar. Por per talentin me ne ze te Brazilit, drejtuesit zikalter mund te gjejne nje rruge alternative: Ta blejne dhe ta huazojne ne nje skuader te nivelit mesatar (Sampdoria?). Kjo ide nuk eshte e thjeshte pasi per Jesus jane ne gare shume skuadra te rendesishme te Europes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.