Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,016 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Galatasay, takim per Nagatomon. Terim, Zanettit: “Do te kesh Asamoah, pse nuk…”

Inter-Galatasay, takim per Nagatomon. Terim, Zanettit: “Do te kesh Asamoah, pse nuk…”
Inter Club Staff

Ai shkoi tek oret e fundit te merkatos tek Galatasaray, por Yuto Nagatomo po luan shume mire ne Turqi. Aq mire madje sa po vijne konfirmime per nje qendrim te mundshem te tij atje.

Sipas asaj qe tregon portali truk Fotospor, tekniku i Galatasay Fatih Terim eshte i lumtur me rendimentin e lojtarit deri ne ate pike sa ka takuar Zanettin, zevendes presidentin e Interit, dhe i ka karkuar qe te mbaje Nagatomon: “Do te kesh Kwadwo (Asamoah). Trego per ne te njejten gatshmeri qe tregove ne janar dhe lere te transferohet pergjithmone ne Turqi”, kane qene fjalet e Terim per Zanettin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.