Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,157 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, gazetari i njohur zbulon: “E dini? Dybala ka marre tre oferta nga Inter: tani jam kurioz te di cfare ai…”

Inter, gazetari i njohur zbulon: “E dini? Dybala ka marre tre oferta nga Inter: tani jam kurioz te di cfare ai…”
Inter Club Staff

Paulo Dybala sapo eshte rikthyer ne Itali dhe kete gje e ka bere me dije agjenti i tij diten e djeshme per te gjitha mediat.

Por nderkohe, per sa i perket merkatos, duket se gjithcka eshte e ndalur per Joya qe ne kete moment gjendet pa nje skuader.

Per kete gje ka folur edhe gazetari i njohur Giovanni Capuano qe fajin me te madh per kete situate ja ka vene agjentit te lojtarit, Antun.

“Le te themi se Dybala ne kete moment eshte nje i burgosur i agjentit te tij. Ajo qe ka ndodhur ne javet e kaluara ka qene a pabesueshme”.

“Inter e ka kerkuar me ngulm Paulon qe prej momentit qe Dybala eshte larguar nga Juventusi, por agjenti ka komplikuar gjithcka”.

“Inter ka bere per te plot tre oferta te shkruara, te gjitha te permiresuara, por agjenti i Dybala kerkonte me shume cdo here”.

“Ne momentin qe doli Romelu Lukaku si mundesi, Inter me pas ka fokusuar te gjithe forcat e saj te Romelu duke e marre ne shtepi dhe vendi i Dybala eshte zene”.

“Nese agjenti i Dybala do te ishte treguar largpames, sot lojtari do te ishte ne Milano duke u stervitur me skuadren e tij te re”.

“Do te isha shume kurioz se si ja shpjegon kete situate agjenti i lojtarit vete Dybala. Do te isha shume kurioz…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.