Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

358 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Gazzetta zbulon: “Marotta ka nje emer totalisht te ri per mesfushen: 22 vjec, luan ne Ligue 1: ai eshte…”

Inter, Gazzetta zbulon: “Marotta ka nje emer totalisht te ri per mesfushen: 22 vjec, luan ne Ligue 1: ai eshte…”
Inter Club Staff

Me sa duket pozicioni i zevendesit te Brozovic eshte nje nga ato pozicione ku Inter pretendon te beje nje nderhyrje te rendesishme ne kete merkato.

Te pakten kete gje konfirmon edhe La Gazzetta dello Sport pak minuta me pare ne versionin e tyre online.

Zikalterit po shohin me kujdes te gjitha opsionet ne Europe dhe nuk eshte se jane ndalur vetem te merkato italiane.

Marotta dhe Ausilio po kerkojne profilin e duhur per ti dhene kete detyre te rendesishme nje lojtarit te ri qe do te rritet me hapat e Brozos.

Scout Report: Boubacar Kamara

E pikerisht per kete pozicion, duket se ne syte e Marottes ka perfunduar nje lojtar mjaft i talentuar ne Ligue 1.

“Behet fale per Boubacar Kamara, mesfushori 22 vjecar i Olimpique Marseille i cili eshte edhe ne skadence kontrate.”

“Per momentin ai ka lajmeruar skuadren e tij aktuale se nuk deshiron qe te rinovoje kontraten me ta per momentin.”

“Nderkohe, Interi eshte skuadra e madhe qe ai po pret. Por bashke me Interin, e interesuar eshte edhe Atletico. Ai eshte emri me i ri qe i shtohet listes se gjate te Interit ne merkato.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.