Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,104 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Genoa, Podolski dhe Shaqiri nga minuta e pare?

Inter-Genoa, Podolski dhe Shaqiri nga minuta e pare?
Bujar Berishaj

Mes merkatos dhe fushes, Inter vazhdon marshimin mes Inter-Genoa, ne javen e 18 te Serie A.

Sa i perket zgjedhjeve ne formacion kunder Genoas mund te jete rasti per ti pare nga minuta e pare dy blerjet e reja ne fushe se bashku, Lukas Podolski dhe Xherdan Shaqiri, i zyrtarizuar ne diten e sotme.

Duke marr parasysh repartet tjera, zgjedhje te obliguara per Mancinin ne mbrojtje, me ndalesat e Ranocchia dhe Juan Jesus per shkak te skualifikimeve te tyre. Ne vend te tyre do te jete Andreolli dhe Vidic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.