Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,376 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, gjithcka e kryer per Candrevan: shifrat dhe detajet e operacionit

Inter, gjithcka e kryer per Candrevan: shifrat dhe detajet e operacionit
Bujar Berishaj

Candreva te Interi, eshte e kryer.

Operacioni i mbyllur, lojtari do te vesh fanellen zikalter ne sezonin e ardhshem. Dy klubet kane gjetur akordin per kalimin e lojtarit te skuadra e Mancinit per nje shifer prej 22 milione euro (te paguara ne 4 vite) plus 3 bonuse.

Klubet jane duke bere gati kontratat per te firmosur, me lojtarin qe nese ose maksimumi te enjten do te kryej vizitat mjeksore me klubin e tij te ri. Pastaj historia e tij me Interin mund te filloj, Candreva pershendet Lazion dhe behet gati per historine e tij si zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.