Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

443 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, gjithcka e vertete per Pedraza te Villareal: “Ju mbase nuk e dini, por ne vere Inter ishte shume prane te…”

Inter, gjithcka e vertete per Pedraza te Villareal: “Ju mbase nuk e dini, por ne vere Inter ishte shume prane te…”
Inter Club Staff

Me sa duket, lajmi per Alfonso Pedraza eshte shume i vertete dhe nga La Gazzetta dello Sport vine konfirmime te tjera.

Sipas tyre, mund te jete pikerisht spanjolli pasardhesi i Gosens ne krahun e majte. Nje lojtar qe ka bere vertete shume mire ne miqesoren e veres kunder Interit.

“Kur Gosens dukej prane Gjermanise, emri me afer Interit ishte pikerisht ai i Pedraza, lojtarit te Villareal”.

“Drejtuesit e Interit ishin shume afer qe te merrnin sherbimet e lojtarit qe mahniti pikerisht ne nje miqesore me Interin”.

“Pedraza ka nje kontrate deri ne 2026, por Villareal nuk deshiron te beje aspak rezistence nese Inter do te paguaje aq sa duhet”.

“Mbase nuk e keni ditur, apo nuk keni pasur informacionin e duhur, por Inter Pedrazen e kishte ne dore gjate veres, ne ditet e fundit”.

“Me pas, nuk u be asgje, sepse Gosens nuk levizi por Villareal eshte gati te hape dyert per te me nje oferte 15 milione euro”.

“Normalisht, ne dimer, nese hapet ndonje piste per Gosens, atehere Pedraza mund te jete njeriu i perzgjedhur per te ardhur tek Inter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.