Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

909 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, hapa te ri perpara per Jovetic: pozitive kontaktet me agjentin

Bujar Berishaj

Nje tratative e merkatos qe eshte gati te behet e gjalle, e ardhmja e Stevan Jovetic fillon te ngjyroset ne zikalter.

Kane qene pozitive kontaktet e djeshme mes Itner dhe agjentin te sulmuesit. Palet vazhdojne te negociojne, per te kerkuar pastaj akordin me klubin ne bazen e nje huazimi me obligim blerje per nje shifer qe duhet te jete mes 15 dhe 18 milione euro.

Nje zjarr i ngadalshem, por mes Inter dhe Jovetic ka hapa te vazhdueshem perpara. Dhe kontaktet e reja jane parapare ne ditet e ardhshme, per nje tratative merkatoje qe eshte gati per t’u bere e gjalle, per nje talent te madh qe mund te kthehet me te vertete aty ku u be i famshem, ne futbollin italian, saktesisht Serie A.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.