Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

231 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Hellas Verona, drejtuesi i ndeshjes do te jete Celi i Campobasso.

Inter-Hellas Verona, drejtuesi i ndeshjes do te jete Celi i Campobasso.
Ardis
  • On 24/10/2013, 15:56

Do te jete Domenico Celi i Campobasso arbiter i Inter-Hellas Verona, e vlefshme per javen e nente te kampionatit te Serie A e programuar te shtunen ne San Siro. Celi do te asistohet nga Manganelli e Iori, me Libertin si arbiter te katert dhe, Calvarese dhe Melchiorri asistente mbrapa porte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.