Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

1,716 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Hernanes, tratativa komplikohet. Lajmet e fundit thone…

Inter-Hernanes, tratativa komplikohet. Lajmet e fundit thone…
Inter Club Staff

“Hernanes-Inter po komplikohet. Interi po provon te vere duart mbi brazilianin e Lazios Hernanes, por situata po komplikohet. Kerkesat e rroges nga ana e Mbaye po frenojne operacionin, dhe Lotito nuk ka asnje qellim te rikthehet pas. Sot presidenti i Lazios ka thene ne nje interviste per Radion ‘Radio’, ne te cilen ka thene se Hernanes duhet ta kerkoje vete shitjen qe ta shesim, sepse duhet ti mbaje vete mbi shpatulla pergjegjesine. Interi eshte ne dritare, e ardhmja e Hernanes eshte ne loje. Zikalterit nuk terhiqen…” – kete shkruan ne uebsajtin e dij Gianluca Di Marzio pak minuta me pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.