Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

481 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, heroi i ndeshjes Dzeko nuk permbahet pas ndeshjes: “Shume e thjeshte te flisni nga divani. Inter eshte…”

Inter, heroi i ndeshjes Dzeko nuk permbahet pas ndeshjes: “Shume e thjeshte te flisni nga divani. Inter eshte…”
Inter Club Staff

Interi sapo ka marre tre pike te arta ne fushen e Sassuolos dhe ka mundur te zotet e shtepise me rezultatin e ngushte 1-2.

Zikalterit kishin pesuar nje gol me penallti ne pjesen e pare por ashtu si ka ndodhur shpesh here kete sezon, skuadra e Inzaghit ka kthyer ndeshje ne pjesen e dyte.

Nderkohe, i pari qe ka folur per Sky Sport pas ndeshjes ka qene direkt Edin Dzeko, i cili ka dale perpara kamerave i pari.

A ishe i lodhur sot? Te pakten Interi u duk pak e lodhur mbase nga ndeshjet e shumta ne kete periudhe…

“Shiko, ne mund te jemi edhe te lodhur por kur futesh ne fushe per Interin ti duhet te japesh me shume se 100% nga vetja.”

Ne Champions mbeten prape zero gola…

“Nga divani eshte shume e thjeshte por per momentin le te themi qe keshtu jemi. Te ulim koken dhe te punojme forte.”

Askush nuk ka shenuar ne fillim kaq shume sa ty qe nga koha e Ronaldos…

“Interi me ka marre per kete pune. Me ka marre per te shenuar, i njihte cilesite e mia dhe une jap maksimumin per Interin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.