Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

431 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, hyrje e re ne shoqeri: Consentino i Sampdorias

Inter, hyrje e re ne shoqeri: Consentino i Sampdorias
Ardi Deda

Ardhje e re ne dirigjence per Interin. Gazetari dhe eksperti i Sky Gianluca Di Marzio zbulon se zikaltrit jane duke vene dore mbi sekretarin e pergjithshme te Sampdoria Massimo Cosentino. Ja situata: “Merkato ne fermentim, por jo per futbolliste. Te pakten per momentin. Massimo Cosentino, sekretar i pergjithshem i Sampdorias, eshte gati te lere klubin e Sampdorias: ne te ardhmen, eshte Inter. Eshte ai, ne fakt kadindati me i forte per klubin zikalter: tratativa eshte ne vazhdim, kontaktet kane nisur. Por Sampdoria nuk qendron duke shikuar, dhe ka gati zevendesuesin: akordi i gjetur me Lenca. Ne fund te fundit, futbolliste ose jo, eshte gjithmone merkato”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.