Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

465 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, i pari flet Handanovic: “Sa keq me vjen. Sot kemi vene poshte Realin e Madridit por na ka munguar dicka: kjo ndeshje…”

Inter, i pari flet Handanovic: “Sa keq me vjen. Sot kemi vene poshte Realin e Madridit por na ka munguar dicka: kjo ndeshje…”
Inter Club Staff

Ka pasur shume hidherim pas ndeshjes te lojtaret e Interit per menyren se si u luajt kjo ndeshje dhe per faktin se dolen te humbur.

Inter e ka mbyllur grupin ne Champions League ne vendin e dyte pas Real Madrid, por zikalterit kane merituar edhe ne kete ndeshje dicka me shume se sa nje humbje.

Gjithesesi, ndeshja u komplikua shume ne momentin kur Barella doli me karton te kuq dhe la shoket ne veshtiresi.

Menjehere pas ndeshjes nderkohe ka dale perpara mikrofonave te mediave kapiteni i Interit, Samir Handanovic.

“Ka qene nje ndeshje e mire ne kompleks, por duhet te jemi me te keqinj perpara porte. Duhet te bejme gola.”

“Duhet te gjuanim me shume. E dinim qe per te fituar duhet te benim dicka ekstra por nuk arritem ta benim kete gje.”

“Jemi teper te trishtuar sepse na ka munguar vetem ai pasimi fundit dhe perpara porte nuk kemi qene te kthjellet.”

“Sa keq me vjen. Sot kemi vene poshte Realin e Madridit por na ka munguar dicka: kjo ndeshje do te kishte pasur nevoje per pak me shume qetesi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.