Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 19, 2019

Scroll to top

Top

705 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, i zhgenjyer edhe Zhang qe shume shpejt do te takoje Marotta-n. GdS: “Me shume mundesi…”

Inter, i zhgenjyer edhe Zhang qe shume shpejt do te takoje Marotta-n. GdS: “Me shume mundesi…”
Ardis
  • On 29/11/2018, 16:33

Ka zhgenjim ne ambjentin e Inter-it sepse pika e ndeshjes eshte shperdoruar pikerisht kur vija e finishit ishte larg vetem 10 minuta: goli i Eriksen i ka denuar zikaltrit me KO dhe Tottenham tashme ka 7 pike, njesoj si skuadra e Spalletti-t qe tashme i duhet te fitoje dhe te shpresoje ne nje asist te Barcelona-s.

I zhgenjyer eshte Spalletti, gjithashtu edhe skuadra, por edhe Steven Zhang: sic thekson Gazzetta dello Sport, presidenti “shpresonte qe te festonte kualifikimin ne 1/8 e Champions League”.

“Dhe mbase te pergatiste ne menyren me te mire zyrtarizimin e Beppe Marotta-s si administratori i deleguar i ri. Midis tyre do te mbahet nje takim i fundit per te firmosur, me shume mundesi do te jete prezent duke filluar qe neser”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.