Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,287 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Icardi, kthehet qetesia. Interi flet me lojtarin dhe Wandan, rinovimi do te diskutohet kur…

Inter-Icardi, kthehet qetesia. Interi flet me lojtarin dhe Wandan, rinovimi do te diskutohet kur…
Bujar Berishaj

Pas stuhise vjen dielli.

Arrijne sinjale pozitive nga fronti Icardi, me sulmuesin argjentinas qe eshte siguruar dhe gjate dites se djeshme ka pasur edhe nje tjeter kontakt me dirigjencen, qe i ka sqaruar sulmuesit nga Rosario vleresimin e klubit ndaj tij.

Nje kontakt telefonik eshte bere edhe me Wanda Naran, gruan dhe agjenten e Mauros, te ciles i eshte premtuar nje rinovim. Per kete ceshtje do te diskutohet kur skuadra te jete kthyer nga turneu amerikan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.