Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

1,334 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Icardi, me sa duket Wanda Nara ka genjyer ne deklaratat e saj: nuk eshte i vertete fakti se Icardi nuk ka probleme me shoket e skuadres!

Inter-Icardi, me sa duket Wanda Nara ka genjyer ne deklaratat e saj: nuk eshte i vertete fakti se Icardi nuk ka probleme me shoket e skuadres!
Inter Club Staff

Edhe ne derbi ndaj Milanit. Mauro Icardi e ka pare Interin te luaje dhe te fitoje nga divani i shtepise. 

Situata me klubin zikalter vazhdon te jete e tendosur dhe pavarsisht lajmeve ditet e fundit, duket se deri me tani nuk ka asnje zhvillim pervec disa postimeve te Mauro Icardit ne instagram ku postoi diten e djeshme nje foto ku Duomo ishte zikalter.

Por sipas mediave italiane sot, me sa duket Wanda Nara ne daljen e saj te dielen pas ndeshjes ka genjyer ne lidhje me nje detaj per sa i perket Icardin.

Ajo tha se Mauro Icardi nuk ka asnje problem me lojtaret dhe ne dhomat e zhveshjes mund te shkoje pa problem, por kjo gje me sa duket nuk eshte e vertete sepse shoket e skuadres se Icardit pretendojne nje ballafaqim me te dhe nje falje per gjithcka.

“Me derbin, ndeshjet qe Icardi nuk ka luajtur qe prej heqjes se shiritit jane bere nente. Te shumta jane ndeshjet e humbura keshtu nga Maurito qe prej 13 shkurtit, ose me sakte qe prej dites qe ai filloi terapine e gjurit qe i dhemb e qe nuk i dhimbte perpara se ti hiqej shiriti.”

“E gjithe kjo histori ka sjelle shume gjykime negative nga ana e tifozeve per Icardin dhe per Wanda Naren qe shpesh here tek Tiki Taka, ka folur per kete histori duke thene shume here versione te ndryshme.”

“Ne emisionin e fundit kane qene Antonio Cassano dhe Christian Vieri ata qe ja kane perplasur te verteten ne fytyre gruas se ish-kapitenit zikalter.”

“Wanda deklaroi se nuk ka asnje problem me dhomat e zhveshjes por dy ish-futbollistet i kane thene se Icardit te gjithe problemin e ka me shoket e skuadres dhe Cassano shkoi deri aty sa i tha qe Mauro po vuan te gjithe kete katrahure vetem per deklaratat e Wandes ne televizion.”

“Ky ka qene momenti ku Wanda ka kundershtuar duke thene se ai shkon shume mire me shoket e skuadres por kjo eshte nje genjeshter tashme.

“Gjithesesi te reja priten rreth kesaj ceshtje diten e premte kur Icardi do te takohet me te gjitha gjasat me Steven Zhang.”

Keshtu ka shkruar Corriere della Sera sot ne numrin e saj te perditshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.